luty3

Wyspa Totalnej Porażki.

dodano: 3 lutego 2010 przez Alex1998


Cześć!Zupełnie nie wiem czemu,KOCHAM WYSPĘ TOTALNEJ PORAŻKI...Nie mam pojęcia czemu.Żeby blog nabrał sensu w tej notce przedstawię bohaterów:

 

 • Beth — przyjaciółka Lindsay. Ona jako pierwsza w sojuszu przeciwstawiła się Heather. Nosi okulary i aparat na zęby(w sequelu Plan Totalnej Porażki już go nie nosi). Boi się robaków. Zakochana bez wzajemności w Codym.
 • Bridgette — surferka. Zakochana w Geoffie. Nigdy nie zjadłaby mięsa z delfinów, bo z nimi pływa, poza tym jest wegetarianką. Boi się pozostać sama w lesie. Prowadzi Geoffem z nim również Plan Totalnej Porażki: Podsumowanie.
 • Cody — bez wzajemności zakochany w Gwen. Uważa, że jest czadowy. Cody jest pewny siebie. Uwielbia dziewczyny, boi się rozbrajania bomby zegarowej pod presją czasu.
 • Courtney — Jest to sympatyczna dziewczyna o dość porządnickim trybem życia oraz wysoką średnią w szkole. Już pierwszego dnia próbuje nawiązać kontakt z innymi obozowiczami. Jednak z dnia na dzień przez towarzystwo w jakim musiała przebywać ją zepsuło. Podczas kolejnych zadań na Wyspie Totalnej Porażki Courtney musi użerać się z towarzystwem Duncana, który za wszelką cenę chce ją sprowadzić na złą drogę. Z czasem zaczyna czuć do niego sympatię. Ostatecznie odpadła w nieuczciwym głosowaniu, przez to, że zaczęła chodzić z Duncanem stała się celem Harolda, który chciał się odegrać na Duncanie za wszystkie rzeczy jakie mu robił. W tym celu podczas oddawania głosu wyłamał kłódkę od skrzynki z głosami i podmienił na kartki, które miały wyeliminować Courtney.
 • DJ — milusiński. Znalazł zajączka i zaprzyjaźnił się z nim. Jest bardzo wrażliwy, a jego najlepszymi przyjaciółmi jest Geoff i Duncan. Jedyny uczestnik, który wszedł w nielegalny sojusz (z szefem kuchni) w Planie Totalnej Porażki.
 • Duncan — młodociany przestępca, a zarazem punk; przybył z poprawczaka. Od początku nie miał z nikim dobrych stosunków. Podczas wykonywania zadań kilka razy było mu współpracować z Courtney, przez ten czas poczuł do niej sympatię. Choć pochodził z zupełnie innego świata, niż pozostali uczestnicy, szybko się zaprzyjaźnił z chłopakami ze swojej drużyny, jedynym wyjątkiem był Harold, jemu za to robił różne kawały i psikusy. Podczas dnia, w którym DJ dał Geoff'owi króliczka by tem mu go popilnował (nie dotrzymał słowa), Duncan pokazał Courtney, że jednak jest miękki. W późniejszych wyzwaniach Duncan zaczął chodzić z Courtney, to był jeden z jego błędów. Otóż Harold chciał się odpłacić Duncanowi za wszystkie jego krzywdy, więc zrobił sabotaż i sprawił, iż Courtney odpadła, to strasznie rozdrażniło Duncana, w kolejnych odcinkach nie dał sobie po tego poznać. Szczęście chciało, iż Duncan w późniejszych etapach teleshow został ostatnim Zabójczym Okoniem. Odpadł z programu przez babeczki, które Owen bardziej pragnął niż wygrać wyzwanie.
 • Eva — siłaczka. Jest najbardziej wysportowaną dziewczyną w obozie. Nie potrafi do końca opanować swoich emocji. Odpadła dwa razy: po zniszczeniu domku szukając odtwarzacza MP3 i po powrocie, gdy mściła się na Bridgette.
 • Ezekiel — seksista. Jest dobrym uczniem, ale nie zna się na mowie młodzieżowej.
 • Geoff — zakochany w Bridgette. Uwielbia imprezy i jest życiowym optymistą. Boi się gradu. Prowadzi z Brigdette Plan Totalnej Porażki: Podsumowanie.
 • Gwen — gotka. Zawsze smętna i ponura. Zakochana w Trencie. Lubi szkicować oraz słuchać metalu. W finałowym odcinku uznała pięć osób o zdrowym rozsądku: Owena, Cody'ego, Leshawnę, Bridgette i DJ-a.
 • Harold — ćwiczy karate. Łatwo zauważyć, że jest flegmatyczny, Harold boi się ninja. Nie znosi Duncana. Chciałby, by Courtney go lubiła, ale on doprowadzał do tego, że go nie lubi. Przez niego odpadła właśnie ta obozowiczka.
 • Heather — jest wredna i podstępna. Już od początku była wrogo nastawiona do innych. Założyła sojusz z Lindsay i Beth. Najmniej lubiana obozowiczka, nikt jej nie lubi, oprócz Harolda od odcinka specjalnego.
 • Izzy — świruska. Uważa, że ma IQ 188. Zakochana w Owenie. Podobnie jak Eva powróciła na Wyspę Totalnej Porażki, ale o wiele dłużej na niej pozostała.
 • Justin — narcyz. Jest przystojny, co powoduje zahipnotyzowanie dziewczyn, a także Owena.
 • Katie — najlepsza przyjaciółka Sadie. Założyły razem NPDKŻ (Najlepsze Przyjaciółki Do Końca Życia). Jest zauroczona Justinem. Jedna z najładniejszych dziewczyn na wyspie. Odpadła przez swój głupi pomysł z jagodami.
 • Leshawna — wyluzowana dziewczyna o temperamencie afroamerykańskim. Na początku bardzo pewna siebie, z czasem jej to przechodzi. Zakochana w Haroldzie, chociaż w specjalnym odcinku można zauważyć, że już nie będzie do niego czuła tego, co przy liście miłosnym. Jest w konflikcie z Heather.
 • Lindsay — piękna, lecz głupia. Nie potrafiła przeciwstawić się Heather. Zakochana z wzajemnością w Tylerze. To typowa blondynka. Odpadła, ponieważ jako ostatnia dojechała rowerem do mety. W piętnastym odcinku, drugiego sezonu zostało ujawnione jej nazwisko Tayson.
 • Noah — intelektualista. Uważa, że jest jedyną myślącą osobą w grupie. W odcinku specjalnym został oszukany przez Justina. Nie angażował się przy grze w zbijaka. Całował chłopaka a zarazem Cody'ego.
 • Owen — optymista. Jest otyły. Jest znany ze swoich częstych wybuchów gazów. Owen zakochany jest w Izzy.
 • Sadie — najlepsza przyjaciółka Katie. Znały się od dziecka. Sadie zawsze popiera Katie i nie może bez niej wytrzymać. Odpadła, ponieważ strzelała w Courtney, gdy Leshawna trafiła w strzałę.
 • Trent — gitarzysta. Kocha Gwen. Jest inteligentny, chociaż sam by siebie o to nie podejrzewał. Lubi Cody'ego i Geoffa. Boi się mimów.
 • Tyler — uważa, że jest dobrym sportowcem. Zakochany w Lindsay. Boi się kurczaków.

Więcej informacji na następnej notce,miłego dnia!!


photo
Wyspa Totalnej Porażki: Uczestincy serialu. Zdjęcie pochodzi z notki Wyspa Totalnej Porażki.


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy